image2 image3 image1


  

Офіс на карті

Контакти

+38 050 592 09 71

+38 097 083 76 06

+38 093 390 13 45

вул. Є. Сверстюка, 11-Б, офіс 002, м. Київ

 

Ліквідація ТОВ

Рейтинг користувача:  / 3
ГіршийКращий 

9

Ліквідацією вважається повне припинення діяльності підприємства, зняття його з обліку у державних органах та виключення з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

 

Ліквідація ТОВ або будь якої іншої юридичної особи це не швидка та не легка процедура. Процедура ліквідації підприємства включає декілька етапів. Строк ліквідації ТОВ здійнюється не раніше чим через 2 місяці з дати реєстрації рішення учасників щодо припинення та залежить від багатьох факторів таких як наявність боргів у державних органах, кількості архівних документів щодо найманих працівників та богатьої інших нюансів.

 Таким чином відповідно до вимог чинного законодавства процедура ліквідації полягає у прийнятті загальними зборами учасників ТОВ рішення щодо припинення, подачі такого рішення до органу державної реєстрації та подальшого збору документів про відсутність заборгованості перед державними органами, кредіторами та про передачі внутрішньої документації ТОВ до державного архіву.

Отже у разі виникнення питань щодо процедури ліквідації ТОВ Ви можете звернутись до нас за безкоштовною консультацією, або замовити послугу "Ліквідація ТОВ" під ключ, заповнивши форму нижче.

 

Ваше і'мя
Invalid Input
Ваш номер телефону (*)
Не вірно заповнено поле

 

Ліквідація ТОВ - 5.0 out of 5 based on 3 votes