image2 image3 image1


  

Офіс на карті

Контакти

+38 050 592 09 71

+38 097 083 76 06

+38 093 390 13 45

вул. Є. Сверстюка, 11-Б, офіс 002, м. Київ

 

Зміна назви ТОВ

Рейтинг користувача:  / 3
ГіршийКращий 

zmina-naymenuvannya

Зміна найменування підприємства полягає у внесенні змін до установчих документів юридичної особи та до відомостей, які містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Слід зазначити, що діючим законодавством встановлені вимоги щодо найменування юридичної особи та забороняється  використання найменування вже існуючої юридичної особи. Враховуючи зазначене до вибору майбутнього найменування підприємства слід підійти уважно. Ми з легкістю допоможемо підібрати необхідне найменування та надати консультацію щодо відповідності такого найменування до вимог чинного законодавства.

Для зміни назви підприємства необхідно надати копію статуту та повідомити нову бажану назву.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до вимог чинного законодавства, підписи засновників (учасників) у рішенні відповідного органу юридичної особи (у ТОВ – це загальні збори учасників, у ПП – це власник) про зміну назви юридичної особи підлягають нотаріальному посвідченню, однак звернувшись до нас, Ви можете засвідчити підписи безпосередньо у нашому офісі.

Таким чином Ви зможете підписати необхідні документи для змін найменування підприємства, нотаріус відразу їх засвідчить, після чого буде проведено реєстрацію відповідних змін, тобто у Вас не буде необхідності спочатку отримати відповідні документи, після чого шукати нотаріуса та засвідчувати підписи, а потім окремо подавати документи для реєстрації.

Звертаючись до нас Ви не лише зберігаєте Ваші гроші, але й Ваш час.

 Для замовлення послуги будь ласка заповніть форму нижче.

 

Ваше і'мя
Invalid Input
Ваш номер телефону (*)
Не вірно заповнено поле

 


Інші послуги:

Реєстрація ТОВ

Зміна юридичної адреси

 

Зміна назви ТОВ - 5.0 out of 5 based on 3 votes