image2 image3 image1


  

Офіс на карті

Контакти

+38 050 592 09 71

+38 097 083 76 06

+38 093 390 13 45

вул. Є. Сверстюка, 11-Б, офіс 002, м. Київ

 

Статут ТОВ: товариства з обмеженою відповідальністю

Рейтинг користувача:  / 3
ГіршийКращий 

statut-tov-2017

Товариство з обмеженою відповідальністю створюється та діє на підставі статуту (статті 4 Закону України "Про господарські товариства". Установчий документ юридичної особи (статут ТОВ) повинен містити відомості, передбачені законодавством, та відповідати законодавству.

Якщо Ви вирішили зареєструвати нове підприємство або внести зміни до статуту вже існуючої юридичної Ви зіткнетеся з питанням складання статуту. На багатьох веб сторінках юридичних фірм є велика кількість зразків установчих документів товариств, однак у зв'язку з тим, що законодавство в Україні постійно змінюється, змінюються вимоги щодо оформлення статуту та відомостей, які він повинен містити. Крім того, статут товариства не може бути шаблонним, оскільки у кожного підприємства що найменш різниться склад засновників, мета діяльності, статутний капітал та порядок його формування, тому розробка статуту ТОВ потребує особливої уваги та індивідуального складання, оскільки це є головним документом товариства з яким Вам прийдеться далі працювати. 

Наши спеціалісти мають багаторічний досвід у сфері корпоративного та господарського права, тому звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені у вірності складання та відповідності статуту до вимог чинного законодавства.

Крім того, відповідно до вимог законів України, підписи засновників (учасників) у статуті ТОВ підлягають нотаріальному засвідченню, однак у нашій компанії Ви можете засвідчити підписи учасників безпосередньо у нашому офісі.

Таким чином Ви зможете підписати складений нами статут вашого підприємства,  нотаріус відразу засвідчить підписи, після чого буде проведено реєстрацію відповідних змін, тобто у Вас не буде необхідності спочатку складати або отримувати відповідні документи, після чого шукати нотаріуса для засвідчевння підписів, та потім окремо подавати документи для реєстрації.

Звертаючись до нас Ви не лише зберігаєте Ваші гроші, але й Ваш час.

 

Статут ТОВ: товариства з обмеженою відповідальністю - 5.0 out of 5 based on 3 votes