image2 image3 image1


  

Офіс на карті

Контакти

+38 050 592 09 71

+38 097 083 76 06

+38 093 390 13 45

вул. Є. Сверстюка, 11-Б, офіс 002, м. Київ

 

Зміна директора ТОВ

Рейтинг користувача:  / 7
ГіршийКращий 

registr Kerivnuk  D0 A0 D1 94 D0 A0 D1 95 D0 A0 D1

У разі якщо Вам необхідно змінити директора ТОВ (товариства з обмеженою відповідальністю або приватного підприємства), ми допоможемо підготувати необхідний комплект документ, заплатити реєстраційний збір та провести необхідні зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що ми правильно складемо необхідні документи та внесемо відповідно зміни про директора ТОВ.

Для реєстрації зміни керівника Вам необхідно надати таку інформацію:

-Прізвище, ім’я та по-батькові нового директора ТОВ

- Дату обрання нового директора ТОВ

Після реєстрації Ви отримуєте:

- Копії відповідних документів про зміну директора

- Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до вимог чинного законодавства, підписи засновників (учасників) у рішенні відповідного органу юридичної особи (у ТОВ – це загальні збори учасників, у ПП – це власник) про зміну директора ТОВ або ПП підлягають нотаріальному посвідченню, однак звернувшись до нас, Ви можете засвідчити підписи безпосередньо у нашому офісі.

Таким чином Ви зможете підписати необхідні документи для змінити директора ТОВ, нотаріус відразу їх засвідчить, після чого буде проведено реєстрацію зміни директора ТОВ, тобто у Вас не буде необхідності спочатку отримати відповідні документи, після чого шукати нотаріуса та засвідчувати підписи, а потім окремо подавати документи для реєстрації.

Процедура зміна директора є найбільш поширеною реєстраційною дією. Така реєстрація є простішою ніж наприклад зміна складу учасників ТОВ, оскільки для її проведення необхідно комплект документів, який складається всього з 3 примірників.

Так, державному реєстратору необхідно подати заповнену заяву, редакція якої має бути дійсною на момент подачі документів, рішення уповноваженого органу та квитанцію про сплату адміністративного збору.

Заява про державну реєстрацію.

Форми заяв затверджуються Мін’юстом. Актуальну редакцію форм можливо знайти на сайті Міністерства та на сайті Верховної Ради України.

Зазвичай зазначений комплект реєстратору подає вже новий керівник, який підписує надану заяву.

Слід зазначити, що для внесення відповідних змін про підприємство слід звертатись до реєстратора у межах області у якій зареєстровано юридичну особу.

Документи можуть подаватись представником підприємства, однак у такому випадку, крім вищевказаного переліку, додатково подається довіреність (доручення), що підтверджує його повноваження.

Протокол загальних зборів учасників ТОВ

Вимоги, зокрема, до протоколу, визначені статтею 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Він повинен бути письмово складений державною мовою (можливо його викладення додатково іншою мовою), прошивається, сторінки нумеруються та у кінці підписується головою та секретарем (якщо прийнято таке рішення, інколи це передбачено статутом підприємства) або учасниками товариства (уповноваженими представниками).

Підписи на протоколі нотаріально засвідчуються.

Процедура складання його є самим складним етапом, оскільки його потрібно оформити відповідно до законодавства, щоб він йому відповідав, а також містив передбачену інформацію.

Збір за реєстрацію для того щоб змінити директора ТОВ.

Сума для сплати збору визначена статтею 36 вищезазначеного Закону. У 2017 році така сума складає 480 грн.

Звертаємо увагу, що зазначена мито залежить від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, яка змінюється кожного року, тому у 2018 році вартість буде інша.

Реквізити для сплати можна дізнатись на веб-порталі Державної казначейської служби (виходячи від місцезнаходження реєстратора до якого Ви плануєте звернутись).

Результат

За результатами вчинення змін до реєстру Ви отримаєте виписку з ЄДР з зазначенням даних про нового керівника.

Таку виписку буде видано після оновлення інформації у податковій та органах статистики (у продовж декількох годин після внесення нової інформації у реєстр).

 Для замовлення послуги будь ласка заповніть форму нижче.

  

Ваше і'мя
Invalid Input
Ваш номер телефону (*)
Не вірно заповнено поле


Інші послуги:

Реєстрація ТОВ (ООО)

Зміна складу учасників ТОВ

Зміна юридичної адреси ТОВ

Зміна директора ТОВ - 5.0 out of 5 based on 7 votes